مشخصات

موارد دیگر
رضا
امتياز: 35.7
34 پست

مدال و افتخارات

رضا
reza12
بعد از نماز شیخی توی بلندگو میگه: میخوام کسی رو بهتون معرفی کنم که قبلا دزد بوده! مشروب و مواد مخدر مصرف میکرده و هرکثافتکاری میکرده ... ولی خدا الان اونو هدایت کرده و همه چی رو گذاشته کنار!! بعد گفت :بیا فلانی میکروفن رو بگیرو خودت تعریف کن که چه جوری توبه کردی!!! طرف اومد گفت: من یه عمر دزدی میکردم، معصیت میکردم، خدا آبروم رو نبرد، اما از وقتی توبه کردم این مرتیکه خر واسم آبرو نذاشته .
رضا
reza12
از نژاد چشمه باش، بگذار آدمها تا می توانند سنگ باشند، مهم این است که تو جاری باشی و از آنها بگذری... خوشبخت کسی هست که شکوه رفتارش آفریننده‌ی لبخند بر لب‌های دیگران باشد.
رضا
reza12
جواب سلام را باسلام بده، جواب تشکر را با تواضع، جواب کینه را با گذشت، جواب بی مهری را با محبت، جواب دروغ را با راستی، جواب دشمنی را با دوستی، جواب خشم را به صبوری، جواب سرد را به گرمی، جواب نامردی را با مردانگی، جواب پشت کار را با تشویق، جواب بی ادب را با سکوت، جواب نگاه مهربان را با لبخند، جواب لبخند را با خنده، جواب دل مرده را با امید، جواب منتظر را با نوید، جواب گناه را با بخشش، هیچ وقت هیچ چیز و هیچ کس را بی جواب نگذار، مطمئن باش هر جوابی بدهی، یک روزی، یک جوری، یک جایی به تو باز گردد
رضا
reza12
لقمان حکیم گفت: من سالها با داروهای مختلف، مردم را مداوا کردم؛ و در این مدت طولانی به این نتیجه رسیدم؛ که هیچ دارویی بهتر از "محبت" نیست! کسی از او پرسید: و اگر این دارو هم اثر نکرد چی؟ لقمان حکیم لبخندی زد و گفت؛ "مقدار دارو را افزایش بده! "
رضا
reza12
بازم جای شکرش باقیه ..هر ماهی یکی دو تا پست میبینیم ... خسته نباشین
باز نشر توسط BroOokenAnGeL
رضا
reza12
خوب لا اقل جواب سلامو رو بدین اههههههههههههههههههه آسته میان و میرین که چی ؟
رضا
reza12
بله حالیدیم ... عجب
رضا
reza12
یادت را از من نگیر بگذار من هم مثل سهراب بگویم ! دلخوشی ها کم نیست ...
رضا
reza12
"کـاش می دانستی ﮐﻪ ﺷﺎﺩﯼ ﺍﺕ... ﺩﻧﯿـاﯼ ﻣـن ﺍﺳﺖ... ﻭ ﺍﻧﺪﻭﻫﺖ... ﻭﯾﺮﺍﻧــــــﯽ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯾﻢ! ﻭ ﻫﯿـــــﭻ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺩﺭ ﺧﻨــــﺪﻩ ﻫﺎﯾﺖ ﺑﻪ ﺍﻭﺝ ﻣﯽ ﺭﺳﻢ. ﺍﻣـــّﺎ ﮐﺎﺵ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻢ ﻧﺸﺎﻧﺖ ﺩﻫﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻫﺮ ﻧﻔﺴــﻢ. ﺩﺍﻧﺴﺘﻪ ﻭ ﯾﺎ ﻧﺪﺍﻧﺴﺘﻪ.. بیــــادتم...!!!
رضا
reza12
❣️دلم مي خواهـــد تورامثڸ هوا❣️ ❣️نفس بڪشم ڪہ مثڸ خوڹ❣️ ❣️دررڪَهایم جریاڹ دارے و❣️ ❣️مثـڸ آفتــــاب برمڹ مي تابي❣️ ❣️وباتمام وجودم دوستت دارم.❣️
شبکه اجتماعی شبهای بارانی · قدرت گرفته از شیرترانیکس فارسی