کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

هورام یک سبد داریم که 5 تا سیب داخلشه. چطور می تونیم اونها رو بین 5 تا بچه تقسیم کنیم، طوریکه هر بچه یک سیب داشته باشه و یک سیب هم در سبد باقی بمونه ؟؟؟
maral ســـــــــــــــــــلام
هورام بچه ها غیر از لایک زدن تو جواب دادن سوال هم خسیس هستید
baran خدایـــــــــا... بــــــــازم شکــرت... نه کســـــی... دلـــش برام تنــگ میشه... نه کســـی عاشقمــه... نه کســي از نبودنم غصـــه میخـــوره... خـــــیالم راحتـــــه به کســـي... بعد مرگــم پاسخــــــگو نیستم...
Arsham کارم به کجا کشیده... دیوانه ی شهر... از عقل برای من سخن میگویید...
baran دلتنگی همون مکثیه که رو اسمش میکنی وقتی شماره های گوشیتو میای پایین
baran من از اوناشـم که روز تـولد عشقم به یه بهـونه میفرستمش بیـرون ! بعد کل خونه رو پر گل و شمع میکنم ... به شمع ها یه قلب میسازم ! مسیر دوتا قلب رو گلریزون ... تا هر وقـت اومد حسابیـ سوپرایـز شـه ! آهـنگ دوسـ دارم چشمهای تو بابک جهانبخش! بقیـشم سانسوره !
baran یـِﮧ خیابُونایے یـِﮧ عَطرایے یـِﮧ آهَنگایے یـِﮧ تکیـِﮧ کَلامایے یـِﮧ لباسایے یـﮧ کارایے یـِﮧ رُوزایے یـِﮧ پارکایے یـِﮧ فیلمایے یـﮧِ عَکسایے یـِﮧ... اینا شایَد هیچے نَباشَـטּ اما گاهے خِیلے عَذاب آوَرטּ بَراے یـِﮧ آدَمایے
هورام اگر یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی تموم زندگیت یه فیلم بوده ، اسم فیلمت رو چی میذاری !؟
Arsham پیرمرد در راه میگذشت:شخصی رادید الاغش را میزند.پیرمرد گفت: فرزندم او را نزن!شخص پاسخ داد: شرمنده نمی دانستم از اقوام شماست!!پیرمرد گفت:نه فرزندم می ترسم عاق والدین شوی!؟