کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

masoud آدم هـــای کنــــارم مثل جُــــمعه می‌ مــــــانند معلــــــــوم نمی‌کند “فــــــرد” هستــــند یا ” زوج” … پُــــر از ابـــــهامند…
masoud دنیای عجیبی شده است . . . برای دروغ هایمان ، خدا را قسم میخوریم ، و به حرف راست که میرسیم ؛ می شود جان ِ تــو…
Mehrshad به گلها نگاه کنید تا روحیه بهتری داشته باشید. پیشرفت روزانه و سریع تکنولوژی و تغییرات سریع شیوه زندگی، در کنار همه خوبی‌هایش،‌ صدماتی هم به زندگی ما زده است. محققان توصیه می‌کنند برای رفع تنش‌های ناشی از این تغییرات، به تمرینات ورزشی و روش‌های خاص تنش‌زدایی‌ رو بیاوریم. آنها می‌گویند طبیعت راهی آسان برای حفظ و ارتقای سلامت روان، پیش روی ما گذاشته است(برای مطالعه ادامه ی مطلب به لینک زیر مراجعه فرمائید)
Mehrshad تاثیر موسیقی کلاسیک بر درس خواندن ماموسیقی کلاسیک بواسطه ریتم و ملودی بر روی ساختار و تواناییهای مغز تاثیر گذار است. ریتم نسبت به افزایش سطح سروتونین تولیدی در مغز کمک میکند. سروتونین به عنوان یک هورمون عصبی عامل انتقال پالسهای اعصاب جهت تداوم حفظ حس شادمانی و سرور است. هنگامی که مغز به تولید سروتونین میپردازد موجب انبساط خاطر میگردد، در حقیقت افسردگی فرآیند ناشی از کمبود ترشح این هورمون میباشد.(برای مطالعه ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه بفرمایید)
masoud بعضی ها خود را یکرنگ می پنـــدارند آری به راسـتی یک رنــگنــد ! اما سپـــیــــد را کافیست یکـــبار با منــشـــور گـــذر زمـان دیــدشــان تا فهــمیــد کــه همه رنـــگهـای عــالم رابلـــدنــد !
masoud بعضی ها ، هیچ وقت آدم نمی شوند ! در چرخه ی تکامل … چگونه ظاهرِ آدم یافتند ، نمیدانم ! خصلتشان زخم زدن است ! و خراشیدنِ روح ! حالا تو بگو ، چگونه در کنارِ چنین گرگهایی .. اگر چنگ در نیاوری ! دوام می یــابــی !
Ashkan کسی هست؟
Mehrshad آخه نامرد...مگه من برات چی کم گذاشتم که اینجوری گذاشتی رفتی....خیلی بی معرفتی....دیگه نمیخام اسمتو بشنوم(مخطاب خاص)(الف.الف)
arosak اینجا صدای پا زیاد میشنوم اما هیچکدام تو نیستی.. دلم خوش کرده خودش را به این فکر که شاید پابرهنه بیایی!
arosak خدایا بیا قدم بزنیم.....سیگار ازمن ، باران ازتو!!