کاربر جدید هستید ؟

شبکه اجتماعی شبهای بارانی یک شبکه اجتماعی قدرتمند مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی شبهای بارانی توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال پذیر است .

عضویت در سایت
آخرین آنلاین ها

آخرین رویدادها

mahan هـر کـودکـی بـا ایـنـ پیـامـ بـهـ دنیـا می آیـد کـهـ خـدا هنـوز از انسـانـ نومیـد نیستـ..
سعید سلام آقای دکتر ممنون از برنامه خوبتون من ازدواج کردم هیچ مشکلی ندارم شوهرم خیلی ماهه مشاور:خب برات کادو میخره؟ بله سفر میبرتت؟ بله سر وقت میاد سر وقت میره؟ بله قربونت میره؟ بله مشاور :طلاق بگیر چرا آقای دکتر؟ مشاور: مردا تا یه غلطی نکنن اینهمه باج نمیدن
سعید پسر به پدرش میگه بابا من سوسانو میخوام پدرش میگه سوسانو به تسو ندادن میان به تو فسو میدن
سعید ینی الانم که سنی ازم گذشته وقتی جایی میریم، مامانم ازم میپرسه : + سلام کردی؟!
سعید مــن و تــو ، هـم رزمیــم ... بیــا سنــگربگیریم ... در آغــوش هــم ... در نبــردی عــلیه جــدایی ....
سعید عیدتون مبارک....
سعید ستاره‌ای بدرخشید و ماه مجلس شد. دل رمیده ما را رفیق و مونس شد. نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت . به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد.
سعید همیشہ آماده باشـ ... ٺا هرچی کہ داری رو بٺونی ٺو " سی ثانیہ " ترڬ کنی...!
سعید هزاران راز را در من نهفتی ولی در گوش من اینگونه گفتی ز احمد تا احد یک میم فرق است جهانی اندر این یک میم غرق است... بعثت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بر همه ی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت باد.
سعید چه بی تفاوتند ادم ها که نمی دانند درگوشه ای از دنیا تمام دنیای کسی هستند