فقط مطالب طنز به اشتراک گذاشته میشه

اعضای گروه

بگو بخند

گروه عمومی · 16 کاربر · 30 پست

ارسالهای بگو بخند

نرگس یه دخی بدجنس
oNARGESo
سلوم تازه ورودم اینجا چجوریه
shahrooz
12105744_1705330836362701_6239001530245281616_n (1).jpg shahrooz
فرزندان را در اولویت قرار نمی‌دهند. بله، درست خوانده‌اید. لانا دبلیو، ۵ سال است که ازدواج کرده و می‌گوید: ما یک تصمیم آگاهانه اتخاذ نمودیم، مبنی بر اینکه برای پویایی خانواده، ازدواج در اولویت است. ما قرار است بیش از ۴۰ سال با هم باشیم، در حالی که فرزندان تنها تا ۱۸ سالگی در خانه‌ی ما هستند، باید مطمئن شد مادامی که درحال بزرگ کردن آن‌ها هستیم، هنوز رابطه‌‌ی خودمان پویا و احساسی است. به این معنا که برنامه‌ی هفتگی خود را تنها بر مبنای نیاز فرزندان نمی‌چینیم. لطفی که به آن‌ها می‌کنیم این است که آن‌ها را بیش از حد درگیر کلاس‌ها، فعالیت‌های مختلف و ورزش‌ نمی‌کنیم. وسوسه انگیز به نظر می‌رسد، که اگر شریک زندگی شما فقط یک جفت کفش نو برای خودش خریده باشد، شما نیز اجازه دارید تا برای خودتان ریخت و پاش کنید. یا چون شما فرزندانتان را از مدرسه برمی‌گردانید، از انجام تکلیف مربوط به خودتان مبرا هستید. اما این شیوه موثر نخواهد بود. هیچ مقیاسی در یک ازدواج سعادتمندانه وجود ندارد. زوج‌های خوشبخت بهترین را برای یکدیگر طلب می‌کنند و آگاهند که تلاش برای داشتن کسب امتیاز پنجاه پنجاه مسیری نیست که آن‌ها را ب
shahrooz
shahrooz
مطمئنا، بارها درباره‌ی نکات ضروری برای برقراری رابطه‌ی سالم و شاد شنیده‌اید، اما در مورد کارهایی که نباید انجام داد، چطور؟ کاملاً مشخص است، عشق ماندگار برابر است با کارهایی که نباید انجام داد. ما از زوج‌های واقعی و متخصصان روابط زوجین خواستیم تا برخی از مهم‌ترین کارهایی که به هیچ وجه مورد تایید نیست را با ما به اشتراک بگذارند.
سیروس
siroos
به نظر شما، در حال حاضر هزینه مطلوب و واقعی برای یک خانواده دو نفره چقدر است؟ چند درصد از درآمدتان را می خواهید برای زندگی مشترک خرج کنید و چند درصد را پس انداز می کنید؟ (توجه: این سؤال را به طور خاص باید پسران از دخترانی که شاغل هستند بپرسند) به نظر شما، درآمدهای ما باید با هم یک جا باشند و یا اینکه باید جدا جدا باشند؟ با توجه به درآمد ماهانه مان، هدف نهایی تان برای مسائل اقتصادی چیست؟ و چه موقع انتظار دارید که به آنها دست یابید؟ با چه ابزاری و از طریق چه نوع تلاش هایی؟ اولویت های اقتصادی تان در زندگی مشترک چیست؟ اگر هر یک از ما کارمان را از دست بدهیم، چه کار باید بکنیم؟
سیروس
siroos
در حال حاضر هر ماه تقریباً چقدر درآمد دارید؟ (توجه: در صورتی که دختر هستید، این سؤال را حتماً از خواستگارتان بپرسید و اگر پسر هستید و دختری که به خواستگاری اش رفته اید دارای شغل است، با احتیاط این سؤال را بپرسید تا این شبهه سایت ازدواج http://totalit.ir برای او ایجاد نشود که شما به خاطر اینکه او شاغل است و درآمدی دارد، به خواستگاری اش رفته اید)
سیروس
siroos
برنامه آینده تان، هم در زمینه کاری و هم در زمینه تحصیلی چیست؟ چقدر از زمانتان را می توانید صرف خانواده تان کنید، به این معنا که چه موقعی در خانه حضور دارید و چقدر می توانید مرخصی بگیرید و تعطیلات داشته باشید؟ بعد از ازدواج در کجا زندگی خواهیم کرد؟ کارهای عادی و روزمره که از همدیگر انتظار داریم انجام دهیم، چیست؟ آیا شما به بچه علاقه مند هستید؟ اگر جوابتان مثبت است، به نظرتان چند مدت بعد از ازدواج این اتفاق مناسب است و به نظرتان چند بچه کافی است؟ (توجه: در اولویت بندی سؤالات، این سؤال جزو سؤالات با اولویت آخر است؛ به این معنا که بعد از جلسه سوم آشنایی و نزدیک شدن سایت همسریابی به توافق نهایی،این سؤال پرسیده شود)
http://sheda.ir
بابک
148115e1660441ce1c1504ff86d776f1-425.jpe Babakmo
هههههه
maryam
marmar
دستشویی پارک بودم یکی در زد. گفت: سلام خوبی؟ من با خجالت گفتم: خوبم مرسی! گفت: چیکا میکنی؟ گفتم: آدم اینجا چیکار میکنه؟ گفت: میتونم الان بیام اونجا؟ عصبی شدم گفتم: هنوز کار دارم. یهو گفت: بهت زنگ می‌زنم الان یه اسکل تو دستشویی داره جواب منو میده!! آفتابه که غش کرد شلنگ آبم باز بود از دستم در رفت بندرى ميرقصيد
maryam
marmar
کرم ریختن یعنی : ﺷﺐ ﻋﺮﻭﺳﻰ ﺗﻮ ﻏﺬﺍﻯ ﺩﺍﻣﺎﺩ ﮐﺎﻓﻮﺭ ﺑﺮﯾﺰی ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺩاﻣﺎﺩ ﺗﺎ ﺻﺒﺢ ﺑﻪ ﻋﺮﻭﺱ ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﺧﻮﺍﻫﺮﻯ ﻧﮕﺎ ﻣﻴﮑﻨﻪߘ°ߘ
maryam
marmar
سوار تاکسی شدم.. 3 تا سرباز عقب نشسته بودن. گفتم آقا خوب بر نزدی سربازا کنار هم افتادن انداختم پایین دیوث
شبکه اجتماعی شبهای بارانی · قدرت گرفته از شیرترانیکس فارسی